Masáže

Prečo je masáž vhodná práve pre teba?

 

Masáž je stará ako ľudstvo samo, preto by mala byť neodmysliteľnou súčasťou každého z nás. Cieľom je zvýšenie funkčnej zdatnosti, odstránenie únavy a liečenie. Existuje viac ako 100 druhov masážnych techník, preto je vhodná nie len pre športovcov, ale aj pracujúcich,tehotné ženy, malé deti, seniorov, pre každého.

Aká je to MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMEŇMI?

Kto z vás by nemiloval masáž? Asi iba blázon. Určite ste vyskúšali klasickú masáž, ale čo tak MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMEŇMI? Je to skvelý spôsob, ako zmierniť stres, úzkosť, zrelaxovať a uvoľnil napäté svaly, zvíťaziť nad nespavosťou a odstrániť toxíny z tela. Pri masáži horúcimi kameňmi sa na jednotlivé časti tela položia hladké vyhrievané kamene. Teplo z kameňov pomáha uvoľnil napätie vo Vašich svaloch, zlepšuje zdravotný stav, podporuje spánok a psychické uvoľnenie. Dostane nás v chladných dňoch do pohody, urobí nás štastnými a prehreje celé telo ? Ľudia, ktorí na tejto masáži boli, hovorili o zážitku a skvelej relaxácii.

Kedy si zvoliť MANUÁLNU LYMFODRENÁŽ?

Lymfodrenážna masáž dokáže skutočné zázraky. Veľa z nás v súčasnosti trpí problémami s lymfatickým systémom. Trápia nás opuchy a nedostatočné prekrvenie končatín.  Lymfodrenáž priaznivo pôsobí na náš lymfatický systém, keďže odvodní a zrýchli tok lymfy. Touto masážou sa odvádzajú z tela škodliviny, avšak tok lymfy je závislý od pohybu, ktorého ak máme nedostatok, jej cirkulácia tiež nie je dostatočná a dochádza k zadržiavaniu vody v tele. A aj toto napríklad sa dá dá lymfatickou masážou odbúrať. Jej hlavnými výhodami sú samotné odvodnenie, detox tela, zvýšenie imunity, odľahčenie organizmu a čo viac, i anticelulitídny účinok.