Povedali o nás

Nikola Lomnická

Nikola Lomnická

Nikola Lomnická

Atletika- Hod Kladivom 
8.miesto Majstr.Europy 2014 
6.miesto Svetova Univerziada 2013 
1.miesto Univerzitne Majtr.USA 2010


,,Mgr.Lenka Skaličanová a Regeneračné Centrum Skalka tvoria veľmi dôležitú súčasť mojej prípravy profesionálneho športovca. Každodenný namáhavý tréning zanecháva na mojom tele stopy v podobe únavy svalov a častokrát aj menších či závažnejších zranení a vďaka starostlivosti a dohladu kvalifikovaného fyzioterapeuta akým je Lenka prebieha moja príprava na vrcholne podujatia bez vačších problémov. Okrem regenerácie svalov a pomoc s rôznymi bolesťami, hlavne chrbta, mi Lenka pomáha taktiež so správnym dýchaním a držaním tela, ktoré sú častokrát v športe podceňované a bránia športovcom k ďalšiemu zlepšovaniu. Verím, že pod odborným vedením Lenky sa mi podarí v týchto oblastiach zlepšiť a posunie to moju výkonosť až k prebojovaniu sa k účasti na Olympijských hrách. Lenka a jej tím v Regeneračnom Centre Skalka majú vždy úsmev na tvári a sú veľmi optimisticky naladení, čo zohráva dôležitú úlohu či už pri zotavovaní sa po zranení alebo v akejkoľvek inej životnej situácií. Ako športovec som navštívila uz veľa fyzioterapeutov a regeneračných centier nielen na Slovensku, ale aj v Amerike a iných krajinách a Regeneračné Centrum Skalka môžem po všetkých stránkach každému len odporučiť.


Marcel Lomnický

Marcel Lomnický

Marcel Lomnický

6.7.1987
Profesionálny športovec - atletika, hod kladivom
Olympionik Londýn 2012 
Olympijsky Tím Rio 2016
7.ME 2014, 8.MS 2013
79,16m PB (2014)

Regeneračné centrum Skalka a jeho tím patrí k neoddeliteľnej súčasti môjho života ako profesionálneho športovca. Náročná predolympijská príprava by sa nedala zvládnuť bez ich odbornej pomoci. V "Skalke" sa stretávam s ochotným a vždy usmiatym personálom, na ktorý sa dá spoľahnúť. Individuálne riešenie každého problému, príjemná atmosféra a skutočná ochota pomaháť sú veci, pre ktoré sa stále rád vraciam spať. Človek sa tu cíti ako doma, dokáže si oddýchnuť aj psychicky a o fyzickú stránku sa postarajú odborníci.


Michal Morvay

Michal Morvay

Michal Morvay

19.8.1996
Športovec zameranie rýchla chôdza
16 miesto na majstrovstvach sveta do 17 r okov 2013
22 miesto na svetovom pohari v číne (taicang )
26 miesto na majstrovstvach sveta do 19 rokov Eugene Oregon USA 2014
2015  juniorsky rekord v historii slovenska na 20km 1:30:00
(Juniory pretekaju na 10 km)
Splnený limit na europsky pohar do Murcie 17.5 Španielsko a majstrovstva Europy do 19 rokov vo Švédsku 19.7.2015


,, Najlepšie regeneračné centrum  v Nitre a okolí.
Kvalitnú regeneráciu potrebuje každý či už sú to rôzne druhy masáží, cvičenia s odborníkmi, ktoré sú veľmi dôležité pri dnešnom životnom štýle nás vsetkých, taktiež riešenie akútnych problémov rýchlo a profesionálne. Dôležitá je aj atmosféra, ktorú Vám zaručia čisté, moderné priestory a vybavenie."


Jasmínka "Jaska" Vargová

Jasmínka "Jaska" Vargová

Jasmínka "Jaska" Vargová

Hádzaná

Veselí nad Moravou

 2. miesto na Mládežníckych olympíjskych hrách vo Fínsku Tamperee
13.miesto na ME kadetiek
12. miesto na otvorených majstrovstvách sveta kadetiek vo Švédsku
 
4x majster Slovenska, 2x 2.miesto 2x 3 miesto   majstrovstvách Slovenska v mládzežníckych kategóriach
1x 1.miesto 1x 2.miesto, 4x 3 miesto na najväčšom mládežníckom turnaji v Prahe, Prague handball cup
 
WHIL
2014/2015 HC Veselí nad Moravou
2013/2014 HK Slavia Partizánske
2012/2013 UDHK NITRA
2011/2012 UDHK NITRA
 
Super miestečko či už na oddych alebo rehabilitáciu :) milý personal príjemé prostredie odchádzam vždy s úsmevom plná pozitívných emocií :) 

Jojo Porubský

Jojo Porubský

Jojo Porubský

Crossfit

Robím CrossFit už dlhšiu dobu a kedže sa tomuto športu venujem naplno, moje telo denne prechádza pomerne veľkou záťažou. Je pre mna preto klúčové regenerovať čo najlepšie. Odkedy chodím ku Skalke pod taktovku Jakuba Kmeťka a Skalky, moja regenerácia sa zlepšila o 100%. Okrem toho, že sa dokážem rýchlejšie zotaviť,  zoberiem si vždy cenné rady, ktoré využívam u seba ale aj u mojich cvičencov. Nielen, že odporúčam každému športovcovi navštíviť toto centrum, ale je to podľa mňa nutnosť. Regenerácia je rovnako dôležita ako tréning! Ďakujem, za starostlivosť.


Karin Bujnoch

Karin Bujnoch

Karin Bujnoch

Hádzaná

Rc skalka je miesto, kde nechýba dobrá nálada a vždy kvalitne odvedená práca. Kolektív na čele so Skalkou - Lenkou je plný skvelých ľudí, ktorých nestretnete inak ako s úsmevom na tvári. Lenka je veľmi kvalitná fyzioterapeutka, ktorá sa od všetkých ostatných líši jednou vecou a tou je to, že fyzioterapia je pre ňu životná láska, niečo, čo zbožňuje, čo ju napĺňa a čo vždy vykonáva s entuziazmom, stále sa učí a vzdeláva a pritom máte pocit, že už všetko vie. Okrem odbornej stránky je veľmi dobrý človek, ktorý vás vždy ,,nakazí,,  dobrou náladou a optimizmom, takže inak ako s úsmevom zaručene nikto neodchádza. Kolektív RC Skalka je zaručená kvalita a vždy dobrá voľba, či už pre vrcholových športovcov alebo aj pre nešportovcov :)


Ivan Švárny

Ivan Švárny

Ivan Švárny

Hokejista HC Slovan Bratislava

Regeneračné centrum Skalka je miesto, kde ľudia môžu prísť vypnúť a odovzdať sa do rúk odborníkom. Pre mňa ako profesionálneho športovca je zaujímavá pomoc v oblasti športovej fyzioterapie, ktorú je veľmi ťažko nájsť. Skalka aj so svojim skvelým usmievavým tímom okolo seba presne takúto pomoc poskytuje.

Kto navštevuje toto centrum pravidelne, vie, že okrem tela sa tu “napráva a opravuje aj hlava zvnútra” zaujímavým spôsobom :)))

Kto v Skalke ešte nebol, robí chybu! Okrem manuálnych techník tu nájdete aj rôzne top pomôcky na urýchlenie regenerácie a vrátenia prirodzeného pohybu.

Je tam toho oveľa viac. Určite navštívte toto centrum a uvidíte samy.