Mgr. Diana Kluková A.K.A Dida

Mgr. Diana Kluková

CREATIVE MANAGER & COMMUNICATION / PILATES INŠTRUKTOR

 "Počas posledného ročníka štúdia na vysokej škole ma vietor zavial do Regeneračného centra Skalka, ktoré je v súčasnosti pre mňa nie len prácou, no zároveň aj záľubou. Svoju vášeň pre módu, dizajn a fotografiu vnášam do svojej práce a dizajny pre Skalku tvorím s láskou a radosťou.

Mám na starosti chod RC Skalka, starám sa o Facebook a Instagram, komunikujem s partnermi aj s klientami, zabezpečujem organizáciu kurzov/workshopov/pobytov a tiež ich prezentáciu verejnosti/klientom, navrhujem dizajny ako propagačné materiály (plagáty, social, web), oblečenie, diáre - tvorím tiež dizajny pre náš “fashion lovebrand” s obľúbeným Skalka srdiečkom.

Každodenne sa snažím tvoriť to najlepšie, čo v danej chvíli viem a dokážem. Teším sa z maličkostí, rada sa učím nové veci a rýchlo sa nadchnem pre dobré nápady (o ktoré u nás v Skalke nie je núdza :)).

Ako plnohodnotný člen tímu Skalka je pohyb súčasťou môjho života a pôsobenia vo firme. Absolvovala som ročný kurz Inštruktor Pilates I. aj II.stupňa. V Skalke vediem hodiny Pilates cvičenia s prvkami Jogy.

Vo voľnom čase sa venujem vzdušnej akrobacii, mám rada hory, turistiku a slniečko."

 

VZDELANIE

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre, odbor Marketingová komunikácia a reklama

 

ABSOLVOVANÉ KURZY A SEMINÁRE

Inštruktor Pilates I. Stupňa (Flow Pilates Centrum)

Inštruktor Pilates II. Stupňa (Flow Pilates Centrum)

Pilates s pomôckami Pilates kruh - Magic Circle a Fitlopta (Flow Pilates Centrum)

Základy SM Systém (Regeneračné centrum Skalka)