Mgr. Diana Kluková A.K.A Dida

Mgr. Diana Kluková

CREATIVE MANAGER & COMMUNICATION / PILATES INŠTRUKTOR

 "Už od posledného ročníka štúdia na vysokej škole som súčasťou Regeneračného centra Skalka, ktoré je v súčasnosti pre mňa prácou, druhou rodinou i záľubou. Svoju vášeň pre módu, dizajn a fotografiu vnášam do svojej práce a dizajny pre Skalku tvorím s láskou a radosťou.

Mám na starosti chod RC Skalka, starám sa o Facebook a Instagram, komunikujem s partnermi aj s klientami, zabezpečujem organizáciu kurzov/workshopov/pobytov a tiež ich prezentáciu verejnosti/klientom, navrhujem dizajny ako propagačné materiály (plagáty, social, web), oblečenie - tvorím tiež dizajny pre náš “fashion lovebrand” s obľúbeným Skalka srdiečkom.

Každodenne sa snažím tvoriť to najlepšie, čo v danej chvíli viem a dokážem. Teším sa z maličkostí, rada sa učím nové veci a rýchlo sa nadchnem pre dobré nápady (o ktoré u nás v Skalke nie je núdza :)).

Ako plnohodnotný člen tímu Skalka je pohyb súčasťou môjho života a pôsobenia vo firme. Absolvovala som ročný kurz Inštruktor Pilates I. aj II.stupňa. V Skalke vediem hodiny Pilates cvičenia s prvkami Jogy.

Cesty v Skalke sa nám spojili natoľko, že sme vytvorili krásny spoločný projekt - vznikla naša módna značka Laskka, ktorú spoločne tvoríme. Moju záľubu pre dizajn, módu a tvorbu v tomto smere zhmotňujem v Laskke www.laskka.sk

Svoju energiu dobíjam cvičením vzdušnej akrobacie, ktorej sa už pár rokov venujem. Mám rada hory, turistiku a ulietam si na pekných fotkách a zemitých odtieňoch."

 

VZDELANIE

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre, odbor Marketingová komunikácia a reklama

 

ABSOLVOVANÉ KURZY A SEMINÁRE

Inštruktor Pilates I. Stupňa (Flow Pilates Centrum)

Inštruktor Pilates II. Stupňa (Flow Pilates Centrum)

Pilates s pomôckami (Flow Pilates Centrum)

Vzdušná akrobacia na kruhu a šály (Fly Zone)