Mgr. Karina Danielová A.K.A Karin

Mgr. Karina Danielová

MASÉRKA, TRÉNERKA

Karin vraví, “Vždy som sa snažila robiť vo svojom živote veci podľa motta: Robím, čo milujem a milujem, čo robím. A práve to bol dôvod, prečo začať pracovať v Skalke. Žijem športom od detstva a preto viem, že regenerácia je veľmi dôležitá. Masáže v rôznych verziách aj s esenciálnymi olejčekmi sú preto súčasťou môjho pracovného JA. Teším sa na Vás"

Karin je veľmi vnímavá, všetky odborné poznaky ihneď začlení do svojho života a taktiež naopak to, čo ju život naučil je cítiť aj v jej rukách a starostlivosti o klienta. Je nadšená a plná energie z nových vecí, ktoré s ňou rezonujú. Priťahuje ju aj práca s deťmi, ich pohybový rozvoj, ich emocionálny a mentálny rozvoj a včasná starostlivosť a regenerácia bábätka i dieťaťa v každom veku.

 

 

VZDELANIE A ABSOLVOVANÉ KURZY

 

2009-2011

Fakulta telesnej výchovy a športu, Univerzita Komenského Bratislava Odbor: Kondičný tréner pre vrcholový a výkonnostný šport (ukončené štátnou skúškou - Mgr.) 

 

2005-2009

Fakulta telesnej výchovy a športu, Univerzita Komenského, Bratislava Odbor: Kondičný tréner pre vrcholový a výkonnostný šport (ukončené štátnou skúškou – Bc.) 

 

2001-2005

Súkromné športové gymnázium GAUDEAMUS, Bratislava Odbor: Športový manažér 

 

2010 UNIMAS Bratislava, Diplom: Masér – klasická a športová masáž 

2015 FALCK Bratislava, Kurz prvej pomoci

2021 FITCLINIC Bratislava, Kineziotejping

2021 ZAMAS, Baby masáž

2021 Bankovanie

2022 DNS Batola (Dynamická neuromusculárna stabilizácia)

         DNS Predškolák (Dynamická neuromusculárna stabilitácia)