Complex Concept DIVA

Pozrieť Event na FB

Datum: 01. 11. 2021

Čas: 08:00 - 19:00

Popis:

Podmienkou úpravy popôrodnej brušnej diastázy je správne dýchanie, zmena bežných denných stereotypov pohybového aparátu, pravidelné cvičenie a jednoducho mať rada svoje telo aj v popôrodnom období, kedy možno nieje v dokonalej fyzickej kondícií, ale má za sebou tú najdôležitejšiu prácu na svete - stvorenie a donosenie nového života. Pri dôslednej spolupráci pôjde všetko plynule a hladko.

 

 

A čo je COMPLEX CONCEPT DIVA? Čo všetko zahŕňa a pre koho je koncept určený?

Terapeutický koncept určený ženám po pôrode, pri problémoch s diastázou, s dysfunkciou panvovového dna a problémami spojenými s ním.

Zámerom tohto plánu je primárne prinavrátiť stratenú pohybovú funkčnosť, obnoviť silu a odstrániť bolestivosť. Našim cieľom je vytvoriť bezpečné prostredie, aby sa ženy vo svojom tele cítili sebavedomo, zdravo a funkčne. Chceme, aby sa ženy naučili opäť vnímať svoje telo a popri tom sa o ňom aj niečo nové naučili.

Žena Žene...

 

             D iastáza

             I ntuícia

             V edomý pohyb

          p A nvové dno

 

Complex Concept DIVA začína osobným kontaktom s našou ženskou terapeutkou Saškou alebo Zuzkou. Na prvom stretnutí prebehne komplexná diagnostika popôrodného bruška, diastázy. Porozprávate sa aj o aktuálnom fyzickom stave, pocitoch a emóciách sprevádzajúcich ťa posledné obdobie, milá DIVA. Pretože všetko so všetkým má súvis. 

 

A čo ďalej? Máš viacero možností. Cvičenie na pravidelnej báze je však základ a alfou a omegou starostlivosti o panvové dno a korekciu diastázy. Výber formy cvičenia je na tvojom zvážení a rozhodnutí a na dohode s terapeutkou, čo je aktuálne PRE TEBA najvhodnejšie.

 

Vytvorili sme pre naše divy online tréningový plán Complex Concept DIVA, ktorý bude zostavený INDIVIDUÁLNE PRIAMO PRE TEBA podľa úvodnej diagnostiky, podľa toho, čo práve tvoje telo potrebuje a zostavuje sa na základe prvej osobnej terapie. Ak sa rozhodneš ísť do toho s nami, budeme ťa sprevádzať na tvojej ceste DIVY.

 

Cíť sa sebavedomo, funkčne a zdravo. Nauč sa vnímať svoje telo a popri tom sa o ňom niečo naučiť.

S radosťou budeme tvojim sprievodcom na tejto ceste, milá DIVA.

Foto Galéria